Ağır Yük Taşıma Arabası

Ağır Yük Taşıma Arabası

Endüstriyel alanda kullanılmak için tasarlanmış ağır yük taşıma arabaları diğer adıyla domuz arabaları, 1000 tona kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Seyiton farkıyla üretilen ağır yük taşıma arabaları sayesinde işinizi güvenle yapabilirsiniz. Ürünlerimiz müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün tasarımlarımız son derece hassas yapılmakta ve tasarımları yaparken yüksek verimlilik sağlayacak modelleri tercih etmekteyiz. Tüm modellerimizde sesli ve ışıklı uyarı sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca tüm transfer arabaları uygun fiyatlı yedek parça çözümü sağlamaktadır.

Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygun olarak tasarlanmakta ve TÜV onayları ve CE belgeleri bulunmaktadır

Uzman desteği ve detaylı bilgi için hemen bize ulaşın!

İhtiyaca Özel Ağır Yük Taşıma Arabası

Tüm ürünlerimiz firma ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle ilk olarak ihtiyaçların belirlenmesi gerekmektedir. İhtiyaçları belirlerken birkaç önemli kriter bulunmaktadır.

Bu kriterlerden ilki kullanılacak güç besleme sistemidir. Seyiton olarak kullandığımız güç besleme sistemleri akülü, kablosuz ve kablo tamburludur. Akülü sistemler bünyelerindeki aküden beslenirken kablosuz sistemler hat üzerindeki kablosuz güç besleme sisteminden beslenir. Kablo tamburlu sistemler ise enerji beslemelerini kablo tamburu aracılığıyla sağlarlar.

Dikkat edilmesi gereken diğer bir kriter ise işletmenin proses süreci ve zemin yapısı. Seyiton bünyesinde işletme yapısına özel olarak 4 farklı hareket modül seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; raylı, raysız ve otonom (AGV) ağır yük taşıma arabalarıdır. Raylı ağır yük taşıma arabaları doğrusal bir alanda hareket etmektedir. Raylı sistemler kullanılan alanlarda ağır yük taşıma arabaları belirli güzergahlar arasında hareket ederler. Raysız ağır yük taşıma arabaları ise oluşabilecek ihtiyaçlara göre rotadan bağımsız bir şekilde hareket etmektedirler. Otonom ağır yük taşıma arabaları (AGV) son teknolojiye uygun olarak tasarlanmıştır ve kullanımı seri üretim süreçlerine sahip işletmeler için uygundur.
İhtiyacınıza göre tasarlanan ağır yük taşıma arabaları sayesinde zamandan ve personel bakımından tasarruf edebilirsiniz.

Uzmanlarımızdan Hemen Destek Al

İhtiyaçlarınızı belirlemek için ürünler sayfasından ayrıntılı bilgiye ulaşabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyiton kaliteden ödün vermeyen standartlarıyla ihtiyacınıza özel çözümler sunmaya devam etmektedir. Ağır yük taşıma arabalarıyla ilgili daha fazla fotoğraf ve video için instagram, facebook ve youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published.