Raylı Transfer Arabaları

Raylı Transfer Arabaları, doğrusal hat üzerinde istasyonlar arası yük transferi için tasarlanmıştır. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunarak taşınacak yükün ağırlığına göre tasarlanarak üretilmektedir. Raylı Transfer Arabaları, 40 m/dk. hızla 1000 TON kapasiteye kadar üretilmektedir. Transfer arabaları, TÜV onaylı CE sertifikalıdır. Raylı yük taşıma sistemleri, işletme içerisindeki iş akışının hızlanmasını ve güvenli çalışma ortamlarının oluşmasını sağlar. Taşınacak yükün türü ve şekline göre kişiselleştirmeler yapılabilir. Otomotiv sanayi gibi ağır sanayi kollarında öncelikli yük taşıma sistemleridir. Ancak işletmenin ihtiyaçlarına göre raysız olarakta üretilebilir.

Kablosuz Enerjili Raylı Transfer Arabaları

Kablosuz Enerjili Raylı Transfer Arabaları

Zemine döşenen temassız (kablosuz) enerji aktarım sistemi ile beslenerek yük transferi yapmaktadır. Arabanın çalışması sırasında, forklift ve benzeri diğer araçlar ray üzerinden rahatlıkla geçebilmektedir.
busbar beslemeli transfer arabaları

Busbar Beslemeli Transfer Arabaları

Yükseğe kurulan busbar sisteminden aldığı enerji ile aracın istenilen istasyona güvenli bir şekilde enerjiyi kesmeden transfer edilmesini sağlar.
Kablo Tamburlu Transfer Arabaları

Kablo Tamburlu Transfer Arabaları

Kablo Tamburlu Transfer Arabaları, enerji beslemesi geri sarmalı kablo tamburlarıyla yapılan arabalardır.
raylı akülü transfer arabaları

Raylı Akülü Transfer Arabaları

Raylı akülü transfer arabaları, güç kaynağı akü tarafından sağlandığı için operatöre kontrol açısından kolaylık sağlar

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

HOW CAN WE HELP YOU?