Transfer Arabası Nedir?

Transfer Arabası Nedir?

Endüstrinin birbirinden zorlu ve karmaşık üretim aşamalarında iş parçasının istasyonlar veya üretim holleri arasında transferi önemli adımlardan biridir. Yektamak Makine ve Mühendislik olarak, özellikle ağır sanayide transfer süreçlerinde 1000 tona kadar ağırlıktaki iş parçalarını taşıyabilecek pratik, kullanıcı dostu, ergonomik ve güvenli çözümler üretiyoruz. Seyiton markasıyla ürettiğimiz transfer arabaları ile üretimin her aşamasında yükünüzü taşıyabilecek teknik donanım ve yüksek performans unsurlarını bir arada sunuyoruz.

Endüstriyel üretimde kullanabileceğiniz Seyiton Transfer Arabaları, sahip olduğu teknolojilerle her türlü üretim sahasında her ihtiyacınıza karşılık verebilecek niteliklere sahiptir. Farklı enerji besleme sistemleriyle çalışabilen, doğrusal ya da doğrusal olmayan hatlarda, gerektiğinde senkronize bir şekilde hareket edebilen, otonom özelliklerle donatılmış modellerimiz (AGV) üretim standartlarınızı en üst düzeye taşımanıza yardımcı olur. Ürettiğimiz tüm taşıma arabası modelleri TÜV onaylı CE belgelidir.

İhtiyacınıza Uygun Raylı ya da Raysız Modeller

Seyiton Transfer Arabaları raylı transfer arabasıakülü transfer arabasıotonom transfer arabası (AGV) ve özel transfer arabası olmak üzere dört ayrı gruba ayrılır. Endüstriyel üretim yaptığınız her alanda hareket kapasitesine sahip, taleplerinize maksimum düzeyde yanıt verebilen Seyiton transfer arabaları ile 1000 tona kadar yüklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

Seyiton Raylı Transfer Arabaları ile üretim sahanızda oluşturulan doğrusal hatlar üzerinde kurulan istasyonlar arasında dakikada 40 metre hıza kadar ulaşarak yüklerinizin transferini sorunsuz bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bu araçlar kablo tamburlu, kablosuz enerji beslemeli, akülü ve busbar beslemeli olmak üzere ihtiyacınıza ve üretim sahasının uygunluğuna göre tarafımızca dizayn edilebilir.

Yüklerinizi Raya İhtiyaç Duymadan Güvenle Taşır

Seyiton raysız transfer araba modelleri ise herhangi bir raya ihtiyaç duymadan beton, asfalt gibi herhangi düz bir zeminde esnek hareket edebilme kabiliyetine sahiptir. Araçların enerji besleme sistemi üzerlerindeki aküden sağlanabilir. Maksimum 500 tona kadar yüklerinizi taşıyabileceğiniz raysız arabalar; ön dümenlemeli, çoklu manevra yapabilen (çapraz ve yatay hareket edebilen, kendi ekseni etrafında 360° dönebilen) ve tek bir arabayla taşınamayacak yükleriniz için geliştirilen senkron transfer arabası olmak üzere 3 farklı türde tasarlanmıştır.

Yükleriniz Otonom Taşınsın

Otonom çalışabilme seçeneğiyle Seyiton Otonom Transfer Arabaları (AGV), tesislerinizde iş parçasının üretim aşamaları arasında otomatik olarak taşınmasına olanak sağlar. AGV olarak da bilinen otonom taşıma arabası, seri üretim yapılan hatlar arasında sağlanan entegrasyonla birlikte belirlenen en uygun rota üzerinde yüksek manevra yeteneğiyle hareket edebilir. Operatör ihtiyacı duymadan yüklerinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Üretim alanlarınızda ağır yüklerin transferi için ihtiyacınız olan teknolojileri Seyiton markasında bulabilirsiniz.

İçeriği değerlendirin!
[Oy: 1 Ortalama: 5]

Yorum yap

Your email address will not be published.