Akülü Transfer Arabalarının Avantajları

Akülü Transfer Arabalarının Avantajları

Seyiton Akülü Transfer Arabası, özellikle büyük işletmelerden malzemelerin depodan kullanım alanlarına taşınması için oldukça uygun ürünlerdir. 1 tondan 1000 tona kadar taşıma kapasitesine sahip modelleriyle akülü transfer arabaları işletmedeki iş akışının hızlı bir şekilde yürütülmesi için oldukça önemlidir. Akülü olması sebebi ile oldukça kullanışlı olan transfer arabaları farklı tonlarda taşıma kapasitesine sahiptir.
Akülü transfer arabaları alternatiflerine göre daha ergonomik ve bakımı kolay çözümlerdir. Kablo tamburlu sistemlerde transfer hattının başka araçlar tarafından kullanımına engel oluştururken akülü sistemler diğer araçlar için herhangi bir engel teşkil etmemektedir.
Akülü transfer arabalarında mekanik aşınma ve yıpranmalar minimum düzeyde olduğundan bakımları daha basittir.

Bobin Taşıma Arabası

Size En Uygun Akülü Transfer Arabası

Akülü transfer arabaları işletme ihtiyaçlarına göre raylı veya raysız olarak iki farklı şekilde üretilebilir. Raylı akülü transfer arabaları belirli bir güzergaha yerleştirilen raylar üzerinde hareket eden arabalardır.
Raysız akülü transfer arabaları ise operatör tarafından kullanılan kumanda vasıtasıyla ihtiyaç olan her alana anlık yönlendirilen sistemlerdir. Düzenli iş akışı sağlan işletmelerde raysız akülü transfer arabalarına otonom sistem entegrasyonu yapılabilir. Böylelikle personel ve zaman bakımından tasarruf sağlanabilir.

Add a Comment

Your email address will not be published.