Sac Bobin Taşıma Arabası

Sac Bobin Taşıma Arabası

İmalatın karmaşık üretim hatları arasında ki ağır yük transferlerinin kesintisiz sağlanması bir işletme için kuşkusuz en önemli faktörlerden biridir. Seyiton olarak holler arasındaki kesintisiz ürün akışını sağlayacak, işletme ihtiyaçlarına özel ürettiğimiz sac bobin taşıma arabaları gibi özel çözümler üretiyoruz.

Uzman desteği ve detaylı bilgi için hemen bize ulaşın!

Taşınacak Ürüne Özel Modül

Transfer arabaları raylı, raysız ve otonom (AGV) hareket kabiliyetleri ve akülü, kablosuz ve kablo tamburlu güç besleme sistemleri ile üretilmektedir. Belirli bir düzlemde transfere ihtiyaç duyan işletmeler için raylı ağır yük taşıma arabaları uygunken değişken güzergahlarda hareket eden taşıma arabaları için raysız ve otonom arabalar daha uygundur.

Taşıma arabası tasarlanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise taşınacak yükün cinsi ve ağırlığıdır. Örneğin taşınacak ürünün yapısından dolayı  sac bobin transfer arabalarında V yatak modülü kullanılır. Bu modülle birlikte ürünün taşıma sırasında düşmesi, devrilmesi gibi olası iş kazalarının önüne geçilir.

Bobin taşıma arabası alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise arabanın hareket kabiliyetinin seçimi. Düşük maliyetli ve bakımı kolay raylı bobin taşıma arabaları öncelikle tercih edilen arabalardır. Ve üretilen arabalar tamamen ihtiyaçlara özel tasarlanır.

Aşağıdaki videodan özel olarak tasarladığımız sac bobin transfer arabamızı izleyebilirsiniz.

İçeriği değerlendirin!
[Oy: 1 Ortalama: 5]

Yorum yap

Your email address will not be published.