Rulo Sac Bobin Transfer Arabası

İmalatın karmaşık üretim hatları arasında ki ağır yük transferlerinin kesintisiz sağlanması bir işletme için kuşkusuz en önemli faktörlerden biridir. Seyiton olarak holler arasındaki kesintisiz ürün akışını sağlayacak, işletme ihtiyaçlarına özel ürettiğimiz rulo sac bobin taşıma arabaları gibi özel transfer arabası çözümleri üretiyoruz.

Uzman desteği ve detaylı bilgi için hemen bize ulaşın!

Rulo sac taşıma arabaları; raylı, raysız ve otonom (AGV) hareket kabiliyetleri ve akülü, kablosuz ve kablo tamburlu güç besleme sistemleri ile üretilmektedir. Belirli bir düzlemde transfere ihtiyaç duyan işletmeler için raylı ağır yük taşıma arabaları uygunken değişken güzergahlarda hareket eden taşıma arabaları için raysız ve otonom arabalar daha uygundur.

Taşıma arabası tasarlanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise taşınacak yükün cinsi ve ağırlığıdır. Örneğin taşınacak ürünün yapısından dolayı  sac bobin transfer arabalarında V yatak modülü kullanılır. Bu modülle birlikte ürünün taşıma sırasında düşmesi, devrilmesi gibi olası iş kazalarının önüne geçilir.

Bobin taşıma arabası tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise arabanın hareket kabiliyetinin seçimi. Raylı rulo sac taşıma arabaları düşük maliyet ve kolay bakım avantajlarından dolayı en sık tercih edilen arabalardır.

HEMEN TEKLİF AL

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Videolar

Özel olarak tasarlanan rulo sac bobin taşıma arabaları