Ağır Yük Transfer Arabaları

Ağır Yük Transfer Arabaları

Endüstriyel transfer arabaları işletmelerin endüstriyel yüklerini bir noktadan başka bir noktaya yatay düzlemde taşımak için kullanılan sistemlerdir. 1000 tona kadar taşıma kapasitesine sahip, uluslararası sertifikalara uygun olarak üretilen Seyiton transfer arabaları yükün türüne göre ve işletme yapısına göre kişiselleştirilebilir. Mesela bobin taşımacılığında kullanılacak transfer arabalarında V yatak modülü ekstradan eklenirken cam taşımacılığında kullanılacak transfer arabalarına ters N diyebileceğimiz kubbe şeklinde modül eklenir. Bu şekilde transfer anında oluşabilecek yük devrilmesi gibi kazaların önüne geçilmiş olur. İşletme yapısına göre yapılan kişiselleştirmelere de raylı, raysız ve otonom taşıma arabalarını örnek verebiliriz. Mesela belirli bir noktadan belirli bir noktaya düzenli aralıklarla yük taşıyan arabalar için raylı sistem kullanılırken işletme içerisinde birçok rotaya hareket eden arabalarda raysız akülü sistem kullanılmaktadır.

Raylı Transfer Arabaları

Kablo Tamburlu Transfer Arabaları

Raylı Transfer Arabaları

Seyiton raylı transfer arabaları belirli bir X noktasından Y noktasına kadar döşenmiş raylar üzerinde hareket eden arabalardır. Güç besleme sistemlerine göre gruplara ayrılırlar. Bunlar akülü, kablosuz, kablo tamburlu ve busbar beslemeli olarak dörde ayrılır. Akülü raylı arabalar güçlerini sistemlerindeki aküden alırken kablosuz güç beslemeli raylı transfer arabaları enerjilerini hatlarında bulunan güç besleme ünitelerinden almaktadır. Raylı ağır yük taşıma arabalarımız hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Raysız Akülü Transfer Arabaları

Raysız Akülü Transfer Arabaları

Raysız Akülü Transfer Arabaları

Bu transfer arabaları birçok rotada taşıma işlemi gerçekleştirdikleri için akülü olarak üretilirler. Akülü raysız transfer arabaları personel tarafından uzaktan kumanda aracılığıyla yönetilen araçlardır. Raysız akülü taşıma arabaları da dümenleme sistemlerine göre ön dümenlemeli transfer arabaları, çoklu manevralı transfer arabaları ve senkron transfer arabaları olarak üçe ayrılır. Ön dümenlemeli sistemler öndeki tekerler aracılığıyla manevra yaparken çoklu manevralı sistemlerde tüm tekerler hareket eksenine etki eder. Senkron transfer arabaları ise bir araba tarafından taşınması mümkün olmayan yükler için tercih edilmektedir. Akülü raysız transfer arabalarımız hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Otonom Transfer Arabaları

Otonom Transfer Arabaları

Otonom Transfer Arabaları

Otonom transfer arabaları belirli rotalarda hareket eden AGV araçlardır. Minimum personel gereksinimi ile işletme açısından tasarruflu sistemlerdir. Bulundurdukları yüksek kalitede ki güvenlik çözümleri ile olası iş kazalarının önüne geçer ve merkezi bilgilendirirler. Otonom transfer arabalarımız hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Transfer arabalarımız hakkında daha fazla bilgi almak buraya tıklayarak bize form gönderebilir, info@seyiton.com adresine mail gönderebilir ya da +90 264 274 20 13 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

İçeriği değerlendirin!
[Oy: 1 Ortalama: 5]

Yorum Yap

Your email address will not be published.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

HOW CAN WE HELP YOU?